یادداشتی به قلم سردبیر؛اعلام ممنوعیت واردات واکسن های آمریکایی و انگلیسی ویروس منحوس کرونا از سوی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی تحلیل ها و واکنش های متعددی را از سوی جریانات مختلف به همراه داشته است.
یکی از تحلیل هایی که به اعتقاد اینجانب لازم است در خصوص این موضع گیری هوشمندانه و پدرانه ی حضرت آقا مورد توجه قرار گیرد مسئله ی صیانت از جان آحاد ملت ایران توسط رهبر معظم انقلاب می باشد.
موضوعی که البته برای وجود نازنین امام خامنه ای هزینه های فراوانی را به همراه داشته است.
در خصوص صیانت از جان آحاد ملت ایران توسط مقام معظم رهبری این نکته جالب توجه است که رهبر معزز انقلاب اسلامی با علم و اطلاع کامل از جوانب هجمه و تخریب قابل پیش بینی خویش قید شجاعت ولی فقیه مندرج در متن قانون اساسی را بار دیگری به اثبات رسانیده و از جان آحاد مردم ایران اسلامی در قبال احتمال محتمل یک نسل کشی بی سابقه توسط مستکبرین عالم با شجاعت و بصیرتی مثال زدنی پاسداری می کند.
در این بین اما کم نیستند افراد جاهل،غرب زده ،فاقد تحلیل و بی چشم رو که تحت تاثیر بوق تبلیغاتی و رسانه ای شیاطین عالم که از آگاهی و حکم حکومتی رهبر معزز مبهوت و درمانده شده اند و نقشه و معادلاتشان برای نابودی ملت ایران اساسا بهم ریخته،اباطیلی را به هم بافته و بعوض تشکر بابت صیانت از جانشان خزعبلات رسانه های استکباری را نشر داده و یا پذیرفته اند!
باید به این جماعت خطاب کرد:اشباح الرجال زمانه نباشید!و به یاد بیاورید که سید الشهدا ع خطاب به آنها که نخواستند حقیقت را بپذیرند با صلابت فرمودند:اگر دین ندارید لاقل آزاده باشید!

 

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :