سردار ملک شاهکوهی گفت:ما در سپاه هرجا احساس کنیم زندگی مردم با مشکلات روبرو می شود وارد میدان خواهیم شد زیرا باور داریم با مردم مفهوم پیدا کرده و فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است.

به گزارش مرصاد گلستان، سردار ملک شاهکوهی در مراسم متمرکز تهیه و توزیع جزوات کمک آموزشی ویژه دانش آموزان مناطق فاقد زیرساخت مخابراتی گفت:ما در سپاه هرجا احساس کنیم زندگی مردم با مشکلات روبرو می شود وارد میدان خواهیم شد زیرا باور داریم با مردم مفهوم پیدا کرده و فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است.

 

وی اظهارکرد:پاسداری از انقلاب اسلامی و آرمان های آن وظیفه قانونی سپاه است و خدمت رسانی به مردم رسالت ذاتی ماست

فرمانده سپاه نینواد در ادامه گفت؛امروز ملاک ، استکبار ستیزی و دفاع از مظلومان در هرجای عالم است و قومیت ، مذهب و گرایش سیاسی کسی برای ما طرح نیست.

وی تاکید کرد: فرزندان عزیز مبادا گمان کنید چون در مناطق مرزی زندگی میکنید نمیتوانید کاری کنید و حماسه ای رقم بزنید چراکه همه ما معتقدیم شما آینده سازان این کشور هستید و فردای ایران مال شماست.

سرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکوهی در پایان گفت:در شرایط کنونی که امکان آموزش مجازی در این منطقه نیست ۶ هزار کاربرگ و جزوه آموزشی برای ۶ هزار دانش آموز این منطقه تدارک دیده ایم تا خللی در تحصیل آنها ایجاد نشود.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :